Brand Identity

More Website Templates @ TemplateMonster.com - November 11, 2013!

Hakkımızda

1991 Yılında yeni fikirleri olan kişilerin, fikirlerini hayata geçirmek için buluştuğu bir yer olarak kurulmuştur ve bir çok farklı sektörde onlarca müşteriye verdiği hizmetlerle bugün, dürüst, deneyimli işini bilen ve kaliteyi en üstte tutan entegre iletişim anlayışını benimsemiş bir tam hizmet ajansı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Ancak daha ilk günden beri "tam hizmet" kavramına bakışımız, bugün bizi diğer reklam ajanslarından ayıran organizasyona sahip olmamızı sağlamıştır. Gizben için reklam ve tanıtım, bir markanın en iyi şekilde tanıtılması için kullanılan tüm yöntemleri bir arada sunmaktır.

Bugün Gizben'in kurduğu organizasyon, reklam fikirlerinin geliştirilmesi, materyallerinin üretilmesi, farkındalık yaratmak için medya kanallarının en etkin biçimde kullanılması, pazar araştırmaları ile geri dönüşümün kontrolü,

kurumsal imajın oluşturulması için basın ve halkla ilişkiler faaliyetlerinin yürütülmesi ve dağıtım kanalları, bayi ağları, hedef kitle ile daha sağlam ilişkilerin tesisi amacıyla toplantı ve gezi organizasyonlarının yapılması gibi birçok alanda hizmet verebilmektedir.

Tek bir elden verilen bu hizmet bütünü, müşterileri aynı anda birçok noktada iş takibi yapma yükünden kurtarmaktadır. Ayrıca tüm hizmet birimlerinin bir arada olmasıyla oluşan bu kapalı grup yapısı, özellikle yeni ürün ve hizmetlerin tüketicisiyle buluşması öncesinde çok önemli olan gizliliğin tam olarak korunmasını sağlamaktadır.